🇬🇧 In English

Balti riikide meistrivõistlused puuronimises 2024

Võistluspaiga kaart (navigeeritav): https://www.google.com/maps/d/u/0/edit?mid=1SxF-uwrqHputFKQi-ilG9MKqoMYDWmQ&usp=sharing

Luuale saabudes palume autod parkida kaardil märgitud kohtadesse.

Tere tulemast!

Balti riikide meistrivõistlused puuronimises 2024 toimuvad Luua Metsanduskoolis 14-15 juuni. Võistlema on oodatud puuronijad kõikjalt ja mitte ainult Balti riikidest. Luua koos oma ajaloolise pargi, võimsate puude ja lähedal asuva taristuga sobib puuronimisvõistluse läbiviimiseks suurepäraselt.

Võistlusalade tutvustus

Vabatahtlikud puuronimisvõistlusel

Ajakava

Neljapäev 13 juuni, kell 12.00-18.00 varustuse kontroll, puude ülevaatus

Reede 14 juuni: hommikusöök 07.00, võistlus algab kell 09.00, toimub viis võistlusala: 1. kannatanu päästmine puult, 2. tööpuu, 3. viskeliin, 4. puuvõrasse tõus, 5. julgestatud kiirusronimine.

Võistluste lõpp esimesel päeval orienteeruvalt kell 18.00.

Laupäev 15 juuni: 09.00-14.00 finaalvõistlus “Meistrite väljakutse”.

Õpilaste võistlus

Tutvustamaks ronimisvõistluse põnevust ja motiveerimaks arboristi eriala õpilasi arendama oma ronimisoskuseid toimub võistlus eraldi ka õpilaste arvestuses. Õpilaste võistlusel saavad osaleda võistlejad kes:

  • õpivad hetkel arboristi erialal või lähedasel erialal (puudehindaja, metsandus, aiandus vm.) või on lõpetanud mitte varem kui 2023,
  • ei ole varem võistelnud puuronimisvõistlusel

Võistlus toimub vastavalt ISA reeglitele mille leiad siit.

Võistlejatel palume eelnevalt täita ka varustuse kontrolli leht, mille leiad siit.

Registreerimisvormid:

Võistleja

Õpilane

Vabatahtlik

Asukoht Google Maps kaardil 

Majutus

Võistluse ajaks on võimalik majutust broneerida Luua Metsanduskooli hostelis või mõisamajas, kuid kohtade arv on piiratud. Rohkem infot leiate registreerimisvormidest.

Telkimisplats on võistluspaiga läheduses, kasutada saab koolis olevaid dushiruume. Ujumiskoht on 1,8 kilomeetri kaugusel Prossa järve ääres.

Info täieneb jooksvalt, jälgige meie kodulehekülge või facebooki lehekülge. Küsimuste korral kirjutage info@eestiarboristid.ee.